Przejdź do treści
2
flagi
Przejdź do stopki

Szkolne wydarzenia

Treść

Dzień Rodziny w wykonaniu oddziałów przedszkolnych

Dzień Rodziny w wykonaniu oddziałów przedszkolnych

12 czerwca naszej szkole odbyło się wyjątkowe święto – "Dzień Rodziny". Wydarzenie przyciągnęło rodziców oraz rodzeństwo, a sala gimnastyczna zamieniła się w prawdziwe miasteczko z Dzikiego Zachodu.  Głównym punktem programu był tematyczn

Klasa 5 i 6 na integracyjnej wycieczce w Krakowie

Piątoklasiści i szóstoklasiści spędzili wspaniały dzień w Krakowie!  Podczas wycieczki uczniowie zwiedzali najważniejsze zabytki miasta, poznając historię oraz wyjątkowy klimat dawnej stolicy Polski. Dodatkową atrakcją była przejażdżka tramwajem, dzięki której m

Egzamin na kartę rowerową

Egzamin na kartę rowerową

2 czerwca 2026 roku uczniowie klas czwartych przystąpili do egzaminu na kartę rowerową. Egzamin składał się z dwóch części. Pierwsza część testowa sprawdzała znajomość znaków i przepisów drogowych, jak również zasad udzielania pierwszej pomocy. W drug

Konkurs recytatorski „Poetyckie abecadło”

Konkurs recytatorski „Poetyckie abecadło”

2 czerwca w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski „Poetyckie abecadło”, którego uczestnicy prezentowali wybrane przez siebie wiersze. Uczniowie wykazali się nie tylko doskonałą pamięcią, ale także umiejętnościami artystycznymi, piękną interpretacją utwor&oacut

Dzień Dziecka w naszej Szkole

1 czerwca - DZIEŃ DZIECKA Dzisiejszy dzień upłynął pod znakiem świetnej zabawy, uśmiechu i wielu atrakcji przygotowanych dla naszych uczniów z okazji Dnia Dziecka. Na uczestników czekały m.in. strefy gier planszowych, zmysłów, konstrukcyjna, artystyczna, a ta

"CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM" w naszej Szkole

Nasza szkoła wzięła udział w programie CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM. W ramach tej akcji codziennie odwiedzali nas zaproszeni goście, którzy czytali nam ciekawe bajki i opowiadania Dzięki temu mogliśmy rozwijać wyobraźnię, poznawać nowe historie oraz spędzać czas z książk

Trzydniowa wycieczka klasy 8 do Warszawy

Trzydniowa wycieczka klasy 8 do Warszawy

W dniach 26–28 maja uczniowie klasy 8 wzięli udział w wyjątkowej, trzydniowej wycieczce do stolicy. To był intensywny czas pełen zwiedzania, nauki, integracji i tworzenia wspomnień na całe życie! Nasza młodzież miała okazję zobaczyć najważniejsze i najpiękniejsze miejsca w Wa

Oddziały przedszkolne odwiedziły OSP Krośnica

Oddziały przedszkolne odwiedziły OSP Krośnica

25 maja uczniowie klasy 1 mieli wyjątkową okazję odwiedzić OSP Krośnica i poznać pracę strażaków od środka.  Dzieci z ogromnym zainteresowaniem oglądały wozy strażackie, sprzęt ratowniczy oraz dowiedziały się jak wygląda codzienna praca służb strażaków. Najwi

Dwudniowa wycieczka klasy 7

Dwudniowa wycieczka klasy 7

W dniach 21-22 maja odbyła się wycieczka klasowa klasy VII w malownicze Pieniny. Wyjazd rozpoczął się w czwartek rano od zwiedzania zakładu produkcji wody mineralnej KINGA PIENIŃSKA w Krościenku n. D. Uczniowie mieli okazję przekonać się na własne oczy jak funkcjonuje duży zakład produ

Zajęcia edukacyjne klasy V w PPN

Zajęcia edukacyjne klasy V w PPN

21 maja uczniowie klasy 5 wzięli udział w wyjątkowych zajęciach edukacyjnych prowadzonych przez pracownika Pienińskiego Parku Narodowego. Podczas spotkania dzieci miały okazję poszerzyć swoją wiedzę o przyrodzie, kulturze i tradycjach regionu. Zajęcia były pełne ciekawostek, aktywności

Szkolny quiz „Wielka powtórka”

Szkolny quiz „Wielka powtórka”

Z ogromną przyjemnością informujemy o wynikach konkursu „Wielka powtórka” skierowanego do uczniów klas 7 i 8. Uczestnicy wykazali się dużą wiedzą, zaangażowaniem oraz świetnym przygotowaniem. Wyniki konkursu: I miejsce – Bartłomiej Kowalczyk II

Dzień Ziemi

Dzień Ziemi

5 maja uczciliśmy w naszej szkole Dzień Ziemi. W odpowiedni klimat wprowadziły nas uczennice - Emilia i Malwina wykonując utwór Earth Song Michaela Jacksona. Następnie uczniowie klasy IVa i IVb zaprezentowali inspirujące przedstawienie, które w ciekawy sposób pokazało,

Nasza szkoła na dużej scenie!

Nasza szkoła na dużej scenie!

Uczniowie klasy 6 wzięli udział w 41. Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK w Nowym Targu Na scenie zaprezentowali przedstawienie „Kopciuszek” Jana Brzechwy. Jesteśmy dumni z naszych młodych aktorów za odwagę, kreatywność i serce włożone w wys

66130