Przejdź do treści
2
flagi
Przejdź do stopki

Wycieczka klasy 6 do kina w Nowym Sączu i kręgielni

Treść

17 kwietnia w czasie wycieczki uczniowie obejrzeli film pt. "Za duży na bajki 3", który porusza tematykę hejtu i higieny cyfrowej.

Następne dwie godziny uczniowie spędzili na zabawie w kręgle, podczas której uczyli się zasad zdrowej rywalizacji.

Wycieczka dostarczyła im wielu pozytywnych wrażeń i wzruszeń oraz była okazją do wspólnego spędzania czasu.

66145