Przejdź do treści
2
flagi
Przejdź do stopki

Klasa 7 w Pienińskim Parku Narodowym

Treść

21 kwietnia uczniowie klasy 7 z opiekunami wzięli udział w zajęciach edukacyjnych na terenie Pienińskiego Parku Narodowego.

Celem wycieczki było zdobycie szczytu Trzech Koron żółtym szlakiem ze Sromowiec Niżnych. Wszyscy uczestnicy zrealizowali to zadanie na szóstkę, a przy tym wykazali się dużą wiedzą na temat ukształtowania terenu, geografii i przyrody Pienin. Podczas zajęć mieli okazję obserwować ciekawe rośliny, przypomnieć sobie zasady zachowywania się w parkach narodowych i poznać ciekawostki o kulturze naszego regionu.

Serdecznie dziękujemy Pani Przewodnik za poprowadzenie niezwykle ciekawych zajęć, przekazaną wiedzę oraz życzliwość i uśmiech, które towarzyszyły nam przez cały czas trwania wycieczki.

66139