Przejdź do treści
2
flagi
Przejdź do stopki

Dzień Ziemi w oddziałach przedszkolnych

Treść

22 kwietnia w wyjątkowy sposób świętowaliśmy Dzień Ziemi! Dzieci z oddziałów przedszkolnych dowiedziały się, jak dbać o naszą planetę i dlaczego jest to tak ważne.

Podczas ekologicznych zajęć rozmawialiśmy o:

  • segregacji odpadów i recyklingu,

  • oszczędzaniu wody i prądu,

  • smogu oraz ochronie przyrody.

Przedszkolaki z ogromnym zaangażowaniem uczestniczyły w zabawach edukacyjnych, wykazując się przy tym imponującą wiedzą. Jesteśmy dumni, że rośnie nam pokolenie tak świadomych młodych ekologów! 💚

66139