Uczniowie klas 5 i 6 wzięli dzisiaj udział w akcji sprzątania świata we współpracy z Pienińskim Parkiem narodowym oraz z "Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie".
Zaopatrzeni w rękawice i worki ruszyli w teren, pokazując, że troska o środowisko to nie tylko teoria, ale konkretne działanie.
Dzięki ich zaangażowaniu udało się zebrać sporą ilość odpadów i zadbać o nasze najbliższe otoczenie