Przejdź do treści
2
flagi
Przejdź do stopki

Akademia z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Treść

1 maja przygotowana uroczystość była wyjątkową lekcją patriotyzmu, historii i wspólnego świętowania. W pięknej i podniosłej atmosferze uczniowie przypomnieli wszystkim, jak ważnym wydarzeniem dla naszego kraju było uchwalenie Konstytucji 3 Maja.

Ogromnym i bardzo miłym zaskoczeniem był występ uczniów klas 5 i 6, którzy z wielkim zaangażowaniem odtańczyli poloneza. Elegancja, powaga i dostojność tańca wzbudziły zachwyt całej społeczności szkolnej i zostały nagrodzone gromkimi brawami. 👏

Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom oraz osobom zaangażowanym w przygotowanie tej pięknej akademii. 🤍❤️

Polonez w wykonaniu uczniów klasy V i VI : TUTAJ

66139