1 maja przygotowana uroczystość była wyjątkową lekcją patriotyzmu, historii i wspólnego świętowania. W pięknej i podniosłej atmosferze uczniowie przypomnieli wszystkim, jak ważnym wydarzeniem dla naszego kraju było uchwalenie Konstytucji 3 Maja.
Ogromnym i bardzo miłym zaskoczeniem był występ uczniów klas 5 i 6, którzy z wielkim zaangażowaniem odtańczyli poloneza. Elegancja, powaga i dostojność tańca wzbudziły zachwyt całej społeczności szkolnej i zostały nagrodzone gromkimi brawami.
Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom oraz osobom zaangażowanym w przygotowanie tej pięknej akademii.