Przejdź do treści
2
flagi
Przejdź do stopki

Nasza szkoła na dużej scenie!

Treść

Uczniowie klasy 6 wzięli udział w 41. Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK w Nowym Targu 🎉

Na scenie zaprezentowali przedstawienie „Kopciuszek” Jana Brzechwy.

Jesteśmy dumni z naszych młodych aktorów za odwagę, kreatywność i serce włożone w występ ❤️

Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne teatralne sukcesy! 🎭🌟

Zdjęcia

66131