Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy
w Krośnicy
Przejdź do treści
Przejdź do stopki
Treść
Uczniowie klasy 6 wzięli udział w 41. Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK w Nowym Targu 
Na scenie zaprezentowali przedstawienie „Kopciuszek” Jana Brzechwy.
Jesteśmy dumni z naszych młodych aktorów za odwagę, kreatywność i serce włożone w występ 
Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne teatralne sukcesy! 

66131