Dzień Ziemi
Treść
5 maja uczciliśmy w naszej szkole Dzień Ziemi. W odpowiedni klimat wprowadziły nas uczennice - Emilia i Malwina wykonując utwór Earth Song Michaela Jacksona.
Następnie uczniowie klasy IVa i IVb zaprezentowali inspirujące przedstawienie, które w ciekawy sposób pokazało, jak codzienne działania wpływają na Ziemię.
Nie zabrakło również wspólnego tańca, który stał się już naszą "zieloną" tradycją. Zorganizowano także "kwiatodzielnię" gdzie można oddać, wymienić, przygarnąć rośliny.
Wspólne działanie ma moc!