Udział w zawodach sportowych w ramach Gminnego Czwórboju Lekkoatletycznego
Treść
Dnia 8 maja w Szkole Podstawowej w Krościenku n.D odbyły się zawody sportowe w ramach Gminnego Czwórboju Lekkoatletycznego. W rywalizacji udział wzięli uczniowie z okolicznych szkół, konkurując w biegu na 60 m, skoku w dal, rzucie piłeczką palantową oraz biegu długim.
Naszą szkołę reprezentowały drużyny dziewcząt i chłopców, które zaprezentowały się bardzo dobrze, osiągając wysokie wyniki sportowe.
W klasyfikacji drużynowej:
• dziewczęta zajęły I miejsce,
• chłopcy wywalczyli II miejsce.
Również w klasyfikacji indywidualnej nasi uczniowie odnieśli sukcesy, zdobywając:
• I miejsce - Aneta Tokarczyk
• II miejsce - Patryk Babiak
• III miejsce - Alicja Janczy
Zawody przebiegały w sportowej atmosferze i były okazją do promowania aktywności fizycznej oraz zasad fair play.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy osiągniętych wyników i dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły.