21 maja uczniowie klasy 5 wzięli udział w wyjątkowych zajęciach edukacyjnych prowadzonych przez pracownika Pienińskiego Parku Narodowego. Podczas spotkania dzieci miały okazję poszerzyć swoją wiedzę o przyrodzie, kulturze i tradycjach regionu. Zajęcia były pełne ciekawostek, aktywności i inspirujących rozmów o tym, jak dbać o piękno otaczającej nas przyrody.