Oddziały przedszkolne odwiedziły OSP Krośnica
Treść
25 maja uczniowie klasy 1 mieli wyjątkową okazję odwiedzić OSP Krośnica i poznać pracę strażaków od środka.
Dzieci z ogromnym zainteresowaniem oglądały wozy strażackie, sprzęt ratowniczy oraz dowiedziały się jak wygląda codzienna praca służb strażaków. Największą atrakcją była możliwość wejścia do wozu strażackiego oraz pokaz wyposażenie używanego podczas akcji ratunkowych.
Uczniowie przypomnieli sobie również zasady bezpieczeństwa u numery alarmowe. To była bardzo ciekawa i pełna wrażeń lekcja która na długo pozostanie w pamięci dzieci.
Serdecznie dziękujemy strażakom za miłe przyjęcie i poświęcony czas.