Programy profilatyczne realizowane we realizowanych we współpracy z Państwową Inspekcją Sanitarną.
Treść
W mijającym roku szkolnym nasi uczniowie aktywnie uczestniczyli w programach edukacyjnych realizowanych we współpracy z Państwową Inspekcją Sanitarną.
W ramach działań prozdrowotnych i profilaktycznych realizowaliśmy programy:
• „Znajdź właściwe rozwiązanie” - klasa 7
• „Nie pal przy mnie, proszę” - klasa 1
• „Czyste powietrze wokół nas”- oddział przedszkolny 0B
• „Skąd się biorą produkty ekologiczne” - oddział przedszkolny 0B
Dzięki udziałowi w zajęciach uczniowie poszerzali swoją wiedzę na temat zdrowego stylu życia, ochrony zdrowia, wpływu środowiska na nasze samopoczucie oraz znaczenia świadomych wyborów żywieniowych. Programy pozwoliły również kształtować postawy odpowiedzialności za własne zdrowie i zdrowie innych.